de_DEen_GB
Image not available
Image not available
Image not available

ZAPŁAĆ TYLKO ZA 30% SWOICH INWESTYCJI

ZAPŁAĆ TYLKO ZA 30% SWOICH INWESTYCJI

ZAPŁAĆ TYLKO ZA 30% SWOICH INWESTYCJI

Image not available
Image not available
Image not available

W JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH STREF NA ŚWIECIE

W JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH STREF NA ŚWIECIE

W JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH STREF NA ŚWIECIE

Image not available
SSE Starachowice S.A.
SSE Starachowice S.A.
SSE Starachowice S.A.
SSE Starachowice S.A.
Image not available

SSE "STARACHOWICE"

SSE "STARACHOWICE"

SSE "STARACHOWICE"

Image not available
Image not available

ZAUFANIE

SSE Starachowice S.A.

DOŚWIADCZENIE

ZAUFANIE

WSPÓŁPRACA

DOŚWIADCZENIE

ZAUFANIE

WSPÓŁPRACA

DOŚWIADCZENIE

ZAUFANIE

WSPÓŁPRACA

Rozstrzygnięto turnieje wiedzy o Starachowicach i powiecie

3W dniach 5-6 maja br. odbyły się finały XXXII Turnieju Wiedzy o Starachowicach i II Turnieju Wiedzy o Powiecie Starachowickim”. Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” S.A. objęła mecenat nad konkursami.

Zwycięzcy XXXII Turnieju Wiedzy o Starachowicach
Kategoria szkół podstawowych:
1. Mikołaj Operacz ze Szkoły Podstawowej nr 11
2. Angelika Kita ze Szkoły Podstawowej nr 13
3. Kacper Janus ze Szkoły Podstawowej nr 13
4. Mateusz Zakrzewski ze Szkoły Podstawowej nr 13
5. Maja Jeśko ze Szkoły Podstawowej numer 2.
Kategoria gimnazjów:
1. Jakub Łygan z Gimnazjum nr 1
2. Alicja Oczkowska z Gimnazjum nr 2
3. Piotr Hilgert z Gimnazjum nr 3
4. Julia Kuna z Gimnazjum nr 3
5. Karol Malec z Gimnazjum nr 2.
Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:
1. Ilona Wójcik z I LO
2. Patryk Sajnóg z II LO
3. Karolina Śmigielska z III LO
4. Dominika Gawlik z II LO
5. Tomasz Niedziałek z I LO.

Zwycięzcy II Turnieju Wiedzy o Powiecie Starachowickim
Kategoria szkół podstawowych:
1. Mikołaj Operacz ze Szkoły Podstawowej nr 11
2. Mateusz Zakrzewski ze Szkoły Podstawowej nr 11
3. Katarzyna Żurowska ze Szkoły Podstawowej nr 11
4. Julia Kania ze Szkoły Podstawowej nr 6
5. Olga Cukierska ze Szkoły Podstawowej nr 6.
Kategoria gimnazjów:
1. Jakub Wrona z Gimnazjum w Pawłowie
2. Michał Latała z Gimnazjum nr 2 w Starachowicach
3. Mateusz Stefański z Gimnazjum w Pawłowie
4. Kacper Michta z Gimnazjum w Rudzie
5. Eliza Kozłowska z Gimnazjum w Rudzie.
Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:
1. Dominika Latała z I Liceum Ogólnokształcącego
2. Tomasz Niedziałek z I Liceum Ogólnokształcącego
3. Patryk Sajnóg z II Liceum Ogólnokształcącego
4. Magdalena Wojtachnio z II Liceum Ogólnokształcącego
5. Aleksandra Wypych z I Liceum Ogólnokształcącego.

W imieniu Zarządu SSE „Starachowice” S.A. nagrody finalistom wręczył Piotr Babicki z Biura Promocji i Marketingu.

Zdjęcia: Małgorzata Śpiewak, Monika Nosowicz- Kaczorowska